BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Bilişim teknolojisi iletişim ve bilgisayar sistemleriyle bağlanabilen bilgi hizmetlerinin tamamı için kullanılan bir kavramdır. Yani bu kavramı sadece bilgisayar donanım ve yazılımlarıyla sınırlı tutamayız. Bilişim teknolojisinin 4 temel kategorisi bulunmaktadır:
1. Yazılım
2. Hizmetler
3. Donanım
4. Ekipmanlar

Firmamız,  2000 li yıllardan bugüne Bilişim teknolojileri sektöründe, Kurumsal işletmeler, kamu kurumları, bireysel işletmeler ve son kullanıcılara hizmet vermektedir.

Müşterilerimize çözüm sunarken ilk hedefimiz gerçek ihtiyacı ortaya çıkartıp, buna en uygun ürün ve/veya hizmetleri sağlamaktır. Yeni çıkan teknolojileri müşterilerimize tanıtarak, teknoloji kullanımıyla elde edilecek faydaları ortaya çıkarıyoruz.      Sahip olma maliyetlerinin dışında işletme maliyetlerini de hesaplayarak gerçek toplam sahip olma maliyetlerini belirliyor, sunmuş olduğumuz çözümün alternatif çözümlere göre fayda/değer analizlerini yapıyor ve satış sonrası elde edebileceğiniz kazanımları sizlerle paylaşıyoruz. “Birlikte kazanmak” şeklinde özetleyebileceğimiz temel hedefimize ulaşmak en önemli önceliğimizdir; işte bu yüzden sunduğumuz tüm çözümlerde sizin yerinize kendimizi koyarak hareket ediyoruz.

 

× WhatsApp Online Destek