Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

TÜM ÇÖZÜMLER

TEK ÇATI ALTINDA

veri kurtarma

VERİ KURTARMA

Hard Disk, Raid Yapılandırmaları, Yeni Nesil SSD, Tüm Sunucu Tİpleri, Flash Disk, Hafıza Kartları, Şifrelenmiş Dosyalarınız için veri kurtama hizmeti

monitor

TEKNİK SERVİS

Masaüstü Bilgisayar, Notebook, Lazerjet ve İnkjet Yazıcılar, Plotter geniş format yazıcı, Lcd Monitör tamir ve bakımları, Yazılım destek ve hizmetini verdiğimiz sektörler için teknik destek hizmeti firmamız bünyesinde verilmektedir.

barcode

BARKOD UYGULAMALARI

En küçük işletmeden, fabrikasyon uygulamalara kadar, kullanmak istediğiniz barkod yazıcı ve okuyucular konusunda projelendirme ve ihtiyaç analizlerini belirleyerek ürün tedariği ve entegrasyonları konusunda çözüm 

danışmanlık

DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ

İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırabilirsiniz

firewall

HOTSPOT FİREWALL

Açık veya kapalı alanlarda ücretli veya ücretsiz herhangi bir kişiye kablolu veya kablosuz internet sağlayan Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Kafeler, Internet Kafeler, Üniversiteler, Kobi’ler, Fabrikalar vb. için kullanıcı hareketlerini saklama zorunluluğu vardır. Güven, İhtiyacınız olan ürün ve yazılımlar konusunda hizmet vermektedir.

plaka tanıma

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

Plaka tanıma sistemi pek çok değişik amaç için kullanılabilir. Bunlardan bazıları; yetkilendirme ile giriş çıkış işlemi, kayıp-çalıntı araçların bulunması, güvenlik ve trafik uygulamaları. Kurulum ve destek hizmetleri ve projelendirme için Güven Bilişim' den destek alabilirsiniz.

network

NETWORK ALTYAPI

Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak, optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yapısal çalışma ve mevcut ihtiyaçları analiz edilerek, bakır ve fiber uygulamaları ile network cihazlarının kurulumunu ve desteğini verebiliriz.

hırsız alarm

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Güven Bilişim güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunuyor. Güvenlik sistemleri, bu tür kötü amaçlı eylemler peşinde olan kişilere karşı caydırıcılık etkisine ve zararın oluşmadan önlenmesini sağlama özelliğine sahiptir.

fire-alarm

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Birçok yapıda kanunen olması gereken yangın alarm sistemleri yapının belirlenen noktalarına yerleştirilen ısı veya duman dedektörleri ile yangın durumunu algılayabilirler. Ayrıca belirlenen bölgelerdeki yangın butonları sayesinde kişilerin fark ettiği tehlikeler de tüm yapıdakileri uyarmaya ve can ve mal kaybını önlemeye yarar.

barrier

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Otopark bariyer sistemleri, giriş ve çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için idealdir.  3, 4, 5, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz. Bütçe, kalite ve kullanılabilirlik esaslarına göre farklı çeşitlerde otopark bariyerlerin montajını ve satışını yapmaktayız.

id-card

PERSONEL DEVAM KONTROL

Personellerin mesai takibi için kullanılan cihazlar; kart okuyucu, parmak izi okuma ve yüz tanıma olup, hepsi de aynı PDKS yazılımını kullanır.

PDKS programı; giriş çıkış, geç gelen – erken çıkanlar, mesaiye kalanlar ve devamsızlar gibi raporlar verebildiği gibi kesinti ve eklentileri de ilave ederek ay sonunda maaş hesaplamasını yaparak net hak edişi hesaplar. Eta, logo, mikro vb. farklı bordro programına entegre çalışmaktadır.

telephone

SANTRAL SİSTEMLERİ

Santral sistemi, modüler bir yapıya sahip olan santral cihazı ve buna farklı noktalardan bağlı yazılım tabanlı telefon, masaüstü IP telefon, videofon, VoIP destekli cep telefonu, IP DECT ve analog setlerden meydana gelebilmektedir. Santral Sistemleri Kurulum, montaj, bakım ve projelendirme konusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

SEKTÖR

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

hpguven
asusguven
guevnbosch
dahuaguven
hilookguven
mixhesap